19 червня мають представити “Партію Мерів”. Підпишуть декларацію про чесні вибори та спільні дії у випадку політичних переслідувань – ЗМІ

Поділитися:

В п’ятницю 19 червня буде офіційна презентація “Партії Мерів”, відбудеться оголошення програми дій і запрошення всіх колег до переговорів, а на третє липня призначено з’їзд партії.

Про це розповідає джерело видання ZN.UA.

У складі організаторів проекту міські голови Борис Філатов (Дніпро), Олександр Сєнкевич (Миколаїв), Олексій Каспрук (Чернівці) та Сергій Сухомлин (Житомир)

Є підтвердження, що навіть ті мери, які вже є членами інших партійних проектів, будуть присутні на з’їзді в якості почесних гостів, і в знак солідарності підпишуть декларацію про чесні вибори та спільні дії у випадку політичних переслідувань і свавілля правоохоронних органів, – цитує видання свого інформатора.

Міські голови поводяться досить стримано, не коментуючи майбутню подію, пояснюючи свою позицію тим, що на них йде постійний політичний тиск, в тому числі з діями силових структур.

Йдеться про загальнонаціональний проект, який буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування.

Офіційно буде запропоновано вступати всім, хто за ідею, і будемо запрошувати на з’їзд всіх. У партії буде крило ОТГ. Представники дрібних громад дуже насторожено сприймали ідею, але коли їм сказали, що вони можуть створювати свою рівноправну фракцію, то дуже запалилися, – говоритть джерело.

Кличко не бере участь у створенні проекту, однак теж буде запрошений на презентацію партії мерів.

Для реалізації проекту використана партія “Нова Європейська Україна”, яка перереєстрована в Дніпрі і перейменована в “ПРОПОЗИЦІЮ”.

Читайте також:

• Відмежуватися від “батька – Петра Порошенка” буде найтяжче – експертка Центру структурної політології про перспективи партії “Голос”

• Російській акторці Варнаві дозволили в’їзд в Україну. Раніше вона відвідувала анексований Крим

• Щонайменше півтисячі запорізьких бюджетників “мобілізували” для “добровільно-примусового” підписання петиції на захист мера Буряка від президента Зеленського