“Деяким це круто змінить життя”: скільки клієнтів monobank не використовують пароль для смартфонів

Поділитися:

Третина клієнтів Монобанку не використовує захисний пароль на вхід до свого смартфону. Якщо загубити телефон без паролю, його з досить високою ймовірністю (5-10%) знайде людина, яка буде в ньому “колупатися”.

Про це у своєму телеграм-каналі написав співзасновник monobank Олег Гороховський.

Попросив статистику щодо того, скільки клієнтів monobank не встановили пароль на вхід в свій смартфон. Операційні системи iOS і Android дозволяють розробникам бачити встановлений пароль на пристрої клієнта. Перш ніж читати далі, зробіть паузу та припустіть цю частку від загальної кількості клієнтів. Коли будете робити прогноз врахуйте, що клієнти monobank прогресивні, в основному, молоді люди у віці до 40 років, – пише Голоховський.

Увага! Правильна відповідь:

30,5% клієнтів не встановили пароль на смартфон! (49% жінок / 51% чоловіків)

Співзасновник Моно зауважує, що коли ви втратите смартфон, (а ви його обов’язково, рано чи пізно, втратите), його з досить високою ймовірністю (5-10%) знайде людина, яка буде в ньому “колупатися”. Крім всіх фото, швидше за все, знайдуть всю вашу переписку, замітки про важливі справи і зустрічах, паролі до банківських рахунків і багато іншого.

“Він отримає в руки всю цифрову складову вашого життя. Це може наздоганяти вас дуже довго, а деяким це круто змінить життя”, – резюмує Олег Гороховський

Читайте також:

• Цифрова безпека бізнесу: як підприємцям захиститися від кібератак та витоків даних

• Рейтинг районів Києва: де найкомфортніше молоді, кому не вистачає комфорту та який район начастіше рекомендують місцеві

• Закон про легалізацію віртуальних активів (зокрема криптовалют) мають прийняти до літніх канікул у Раді