Поділитися:

Ми знаємо, що читачі «Гетьмана» можуть отримати достатньо і навіть занадто багато інформації про Порошенка та Зеленського з інших джерел. Проте вони донедавна не мали місця, де можна було б отримувати інформацію без ризику вкотре потонути у передвиборчих баталіях.

«Гетьман» негативно сприймає атмосферу в країні між першим та другим туром президентських виборів. Надто глибоке занурення країни в передвиборчу кампанію, постійне обговорення та висвітлення малозначущих фактів, відхід від суті справ, підвищений градус та низький рівень «політичних» дискусій – все це ми вважаємо шкідливим для країни та для демократичних цивілізованих виборів зокрема.

Тому «Гетьман» свідомо – і на визначений лише нами час – відмовляється від поширення будь-якої інформації щодо кандидатів в президенти Порошенка та Зеленського, їх дебатів, аналізів, умов та обіцянок.

Ми ж просто будемо і далі писати про бізнес, роботу, місцеве самоврядування, інфраструктуру. Тобто про те, що – ми припускаємо – буде мати значно більший вплив на життя кожного окремого громадянина України, ніж одне з двох прізвищ в бюлетені.

Поділитися: