Голова Запорізької області Туринок передостанній у рейтингу очільників ОДА

Поділитися:

Голова Запорізької області Віталій Турінок на передостанньому місці в рейтингу голоів ОДА. Він набрав -52,5 бала. Запорізька область єдина серед всіх регіонів допустила негативну динаміку будівельної продукції: падіння на 3,8% в порівнянні з попереднім роком, тоді як в цілому по Україні спостерігалося зростання на 23,6%.

Про це пише “Ділова столиця”.

Зокрема, будівництво житлових будинків у області скоротилося на 38,8%, інженерних споруд – на 3,4%. Також область на останньому місці за прийнятим в експлуатацію нового житла (всього 53,2 квадратних метрів загальної площі на тисячу жителів, що майже уп’ятеро нижче середньоукраїнського показника) і на передостанньому – за загальною площею нових нежитлових будівель на тисячу жителів.

Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою експорту товарів і послуг (падіння на 8,1%; зокрема, експорт товарів впав на 8,8%), хоча за обсягом експорту на душу населення вона поки ще залишається в четвірці кращих. Область серед шести гірших за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення і по динаміці промисловості (падіння на 4,5%), але вибилася в лідери по динаміці сільського господарства: зростання виробництва на 23,2%. Цей результат отримано завдяки високому врожаю – продукція рослинництва збільшилася на 32,2%, тоді як в тваринництві зафіксований спад на 8%.

Також область в четвірці передовиків по середньомісячній зарплаті (-10 480 грн) і в п’ятірці кращих по динаміці реальної зарплати (зростання на 11,8%). Але при цьому вона в п’ятірці регіонів з найбільшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника.

Читайте також:

• Голова наглядової ради «Октава Капітал» про бізнес в умовах карантину, роботу з банками і вибір партнерів

• Кабмін хотів виділити 1,7 мільйона на ремонт Офісу президента: для цього “вигадали” надзвичайну ситуацію регіонального рівня

• Журналісти повідомляють, що брат Єрмака за гроші конкурентів взявся нищити міжнародний бізнес в Одесі