Голову “Укрзалізниці” звільнили. Він отримає близько 6,8 мільйонів компенсації

Поділитися:

Наглядова рада “Укрзалізниці” розірвала контракт з очильником компанії Євгеном Кравцовим. Тепер він отримає компенсацію у розмірі річної заробітної плати – у 2019 році вона загалом склала близькько 6,84 мільйонів гривень.

Про звільнення Євген Кравцов написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами керівника “Укрзалізниці”, кілька останніх місяців наглядова рада розглядала звіт його роботи в компанії, а результат влаштував всі сторони.

Кравцов зазначає, що майже всі KPI виконані (достроково і прогнозовано), у 2019-му було кілька “історичних рекордів”: фінансових і в перевезеннях, реалізовані масштабні інфраструктурні проекти. “Ну і майбутнє IPO як лакмусовий папір успішних реформ”, – зазначає він

Таким чином, формальних підстав для звільнення у членів наглядової ради не знайшлось. Якщо казати моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не мала, скажу одразу. Але, це – рішення акціонера. Зі свого боку, я був готовий продовжити роботу у транспортному секторі без грошових виплат за контрактом, – написав Кравцов.

Крім звільнення Кравцова розглядався варіант переведення його до Міністерства інфраструктури. За таких умов грошова компенсація не виплачувалася б.

Читайте також:

• Азербайджанська компанія SOCAR цікавиться приватизацією Одеського припортового заводу

• Міністр економрозвитку розповів чи вплине коронавірус на українську економіку

• В Україні електронні права зможуть заміняти паспорт під час посадки на літак чи потяг