Міському голові Запоріжжя Буряку вручили повістку за кримінальною справою

Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк отримав повістку за кримінальною справою. Причиною стало рішення міської влади не зупиняти громадський транспорт за рішенням Кабміну.

Про це Буряк написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Сьогодні зранку до мене в кабінет завітали правоохоронці та вручили повістку за порушеною кримінальною справою. Останнім часом це стало майже звичним явищем. Причина в тому, що міська влада нібито не виконала постанову Кабінету міністрів щодо зупинення громадського транспорту в місті, – йдеться у повідомленні.

Що було раніше:

8 квітня СБУ провела перевірки на автотранспортних підприємствах Запоріжжя. Вони відбувається бо міський голова Володимир Буряк вирішив не зупиняти громадський транспорт відпвідно до рекомендацій Кабміну.

Поліція Запорізької області відкрила кримінальну справу щодо факту відмови міської влади Запоріжжя зупиняти громадський транспорт згідно з постановою Кабміну. Сам Буряк говорить, що транспорт у місті працює відповідно до рекомендацій кабміну.
Сам Буряк прокоментував виданню “Страна.юа” ситуацію із громадським транспортом та обшуками наступним чином:

“Транспорт в місті Запоріжжі працює відповідно до постанови Кабміну. А то, що президент вигадав, що йому там хтось написав, я маю на увазі, СБУшники – це на їх совісті. Я не знаю, чиї це витівки … Життя покаже, хто правий, хто винен. А Зеленський зі мною і не зв’язувався, і на селекторі президента у нас не було розмови, хоча я був присутній “, – сказав Буряк.

Читайте також:

• Мер Запоріжжя несе персональну відповідальність за поширення вірусу в місті, – місцевий депутат

• Коронавірус зруйнував образ “міцного господарника” і передвиборчу стратегію мера Запоріжжя, – політактивіст

• У Запоріжжі СБУ замовила ремонт 77 автомобілів і “засвітила” всі держномери