Нова фірма з орбіти “порошенківця” Бєлого вже отримала підрядів на понад 6 мільйонів

Поділитися:

ОСББ “Благодать-11” 10 червня уклало угоду з ТОВ “Еско Запоріжжя” на заміну вікон у під’їздах вартістю 184 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Відтак, фірма до кінця липня має замінити старі віконні блоки на металопластикові у двох під’їздах будинку.

ТОВ  “Еско Запоріжжя” належить Катерині Черняковій. Для фірми у якості контактного вказувався номер телефону 0972612851. Цей же номер телефону використовує ФОП Авраменко Сергій Олександрович – чоловік аудиторки відділу моніторингу та перевірок закупівель Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області. Згідно її декларації за 2016 рік, Сергій Авраменко був працівником ТОВ “Компанія позитив”. Також, раніше номер телефону 0972612851 вказувався контактним і для ТОВ “Компанія позитив”.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, “Компанією позитив” нині володіє Максим Гайдай. Раніше власником був Микола Бєлий депутат Запорізької міської ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. В своїй біографії Бєлий вказується як директор ТОВ “Віконда-Запоріжжя”. Саме директором одного з фірмових салонів “Віконда” в Запоріжжі був Максим Гайдай. До того ж, раніше в тендерній документації  “Компанія позитив” вказувала спільний з “Віконда-Запоріжжя” номер телефону:   701-70-77.

Вищевказана власниця “Еско Запоріжжя” Катерина Чернякова  у соціальній мережі “Facebook” підписана як Кіра Катіна (Катя Юріївна) і вона товаришує з Бєлим у соцмережі. До всього, ще у 2012 році в корпоративному журналі “Час Віконда” Чернякова згадувалася як менеджер з продажів “Віконда”.

Зареєстроване у липні 2016 року ТОВ  “Еско Запоріжжя” загалом отримало 66 підрядів, включно з нинішнім, загальною вартістю  6,88 млн грн. З них 52 підряди загальною вартістю 6,28 млн грн було отримано без проведення конкурсних процедур. Найчастіше замовлення надходили від ОСББ,  КП “Запоріжремсервіс” та МКП “Основаніє”.

Окрім цього, ТОВ “Еско Запоріжжя” шість разів конкурувало з ТОВ “Компанія позитив” на публічних закупівлях, з яких у трьох випадках вони були єдиними учасниками. Усі підряди загальною вартістю 1,63 млн грн отримало ТОВ “Компанія позитив”.

Читайте також: 

• Запорізька міська рада продала земельні ділянки де завершують будівництво без дозволів

• Бердянська міська рада витратить на День Конституції 648 тисяч гривень

• Поліцейські продавали майно підприємців, вилучене при незаконних обшуках