“Нова Пошта” потестувала доставку з AliExpress вантажівкою: привезли з Китаю 7 тисяч посилок

Поділитися:

Компанія “Нова Пошта Глобал”, що входить до групи компаній “Нова Пошта” протестувала доставку посилок з Китаю автомобілем. Минулого тижня вантажівка з посилками AliExpress виїхав з китайського міста Урумчі і подолав відстань в майже 6 тисяч кілометрів, перед тим, як 12 травня потрапила на сортувальну станцію в Києві.

Про це повідомила прес-служба компанії , пише “Інтерфакс-Україна”.

“Нова Пошта Глобал” зазначає, що це був перший подібний рейс, в автомобілі приїхало 7467 посилок з AliExpress для клієнтів “Нової поштою”.

Тестова відправка показала, що дотримати запланований термін доставки вантажівкою реально. В цілому шлях з Урумчі в Варшаву зайняв шість днів і ще два дні до Києва. Транзитний та митне оформлення пройшло швидко. Ми продовжуємо впроваджувати технологію мультимодальной доставки і тестувати нові види транспорту і маршрути для максимального прискорення термінів доставки для наших клієнтів, – цитує прес-служба директора” Нової поштою Глобал “Юрія Беневітского.

Доставляти посилки з AliExpress компанія тепер зможе трьома можливими способами: літаком, поїздом і автомобілем.

Як повідомлялося, компанія “Нова Пошта Глобал” відзначає зростання обсягів замовлень українців з AliExpress на 28% в порівнянні з квітнем минулого року.

“Нова Пошта Глобал” (раніше Nova Poshta International) з 2015 року надає послуги міжнародного експрес-доставки, входить до групи компаній “Нова Пошта”. “Нова Пошта Глобал” розвиває сервіс NP Shopping – доставку з інтернет-магазинів США, Китаю, Великобританії та Польщі, надає послуги з імпорту та експорту для бізнесу і можливість здійснити відправлення з будь-якого відділення “Нова Пошта” у більшість країн світу.

Читайте також:

• 7 тисяч роботодавці звернулися по компенсацію зарплат для своїх робітників

• Цифрова безпека бізнесу: як підприємцям захиститися від кібератак та витоків даних

• Засновники Monobank хочуть запустити аналог проекту на “ринку, що розвивається”: розглядають Азію та Африку