Поділитися:

“Гетьман” запорошує мешканців Запоріжжя приділити кілька хвилин опитуванню щодо майбутнього голосування за партії та мажоритарних кандидатів в депутати.

Хоча онлайн-голосування не вважається коректним соцопитуванням, досвід “Гетьмана” показує, що результати такого опитування все ж дозволяють спрогнозувати загальну картину виборів. Так, наприклад, в першому турі президентських виборів 2019 року онлайн-опитування задовго до навіть результатів екзит-полів показало не тільки неочікувано високу підтримку Володимира Зеленського в Запоріжжі, але й куди менш передбачувані результати: провал в Запоріжжі Олександра Вілкула та Юлії Тимошенко та відносний успіх Ігоря Смєшка.

Результати цього опитування ми опублікуємо напередодні виборів (у відведені законом терміни, звичайно) та, можливо, проміжні результати – за 7-10 днів до виборів. Ті, хто бажає отримати ці результати раніше за інших, можуть залишити свої e-mail в кінці анкети для опитування.

Раніше “Гетьман” поспілкувався з декількома молодими, новими політиками Запоріжжя, які беруть участь в цих парламентських виборах:

Поділитися: