Скільки треба працювати у різних містах світу щоб заробити на сніданок

Поділитися:

Видання Bloomberg порахувало «індекс сніданку», де дослідили, який відсоток від щоденного доходу, сплачує житель певного міста за стандартний сніданок (склянка молока, одне яйце, дві скибочки хліба та порція фруктів), і скільки часу йому для цього варто працювати.

Про це повідомляє запорізька компанія MLS group.

Згідно з індексом, найдешевший сніданок у жителів Женеви — це 0,8% від щоденного доходу та 3,8 хвилини роботи. На другому місці—– жителі Дубаю та Берна, які на сніданок витрачають по 0,96% денного доходу. Вони працюють 4.6 хвилини, щоб заробити на сніданок.

30 міст з найменш доступними сніданками були зосереджені переважно в Південній Америці, Східній Європі, Південно-Східній Азії і Африці.

Більшість цих регіонів страждають від відсутності продовольчої безпеки або обмеженого доступу до недорогої і поживної їжі, що може привести до додаткових проблем, таких як хвороби і навіть смерть, — повідомляє Bloomberg.

В кінці рейтингу — міста Аккра (Гана) та Лагос (Нігерія), в них найменші ціни на продукти харчування, втім стандартний сніданок потребуватиме більше 2 годин роботи.

У той же час, українські міста до рейтингу не потрапили.

Читайте також:

• 5 книг які варто прочитати за версією американського інвестора Ворена Бафіта

• 5 додатків для смартфона, які допоможуть витрачати менше часу та працювати продуктивніше

• Як встигнути все: головні правила тайм-менеджменту