“Слуги народу” хочуть зустріч з Зеленським через “плівки Єрмака” – не розуміють, що відбувається

Поділитися:

Нардепи від “Слуги народу” хочуть зустрітися з Володимиром Зеленським на фракції через ситуацію з відео за участі брата голови Офісу президента Андрія Єрмака. Нардепи, начебто просили про зустріч самого Єрмака, але той нібито не відгукнувся.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на співрозмовника у “Слузі народу”.

У фракції у внутрішніх чатах зараз обговорюють, що треба просити президента про зустріч з фракцією через відео з братом Єрмака. Уже зрозуміло, що відео є більше. І ця історія просто так не закінчиться. Поки що є час по реакції тільки через те, що людей цікавить коронавірус. Ми навіть не можемо оцінити ризики, чим це все закінчиться для команди, – зазначило джерело журналістів.

За словами нардепів, вони не розуміють, що відбувається, і хочуть знати, яка позиція президента.

Відзначається, що депутати уже з цього питання зверталися до Єрмака – щоб і він сам пояснив, що відбувається, і щоб допоміг організувати зустріч з Зеленським, але глава ОПУ на це нібито не відгукнувся.

Коли ця фракція може бути і в якому форматі, наразі незрозуміло.

Що було раніше:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Відеозаписи, які нардеп Гео Лерос передав журналістам Bihus.Info свідчать, що Денис у серпні-жовтні 2019 року взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України “ТІС”, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів.

Читайте також:

• Рейтинг голів ОДА: які області показали найкращий та найгірший результати

• В Україні 51% підприємств в умовах карантину здатні протриматись лише місяць – опитування

• Кабмін хотів виділити 1,7 мільйона на ремонт Офісу президента: для цього “вигадали” надзвичайну ситуацію регіонального рівня