Стартапери, підприємці та топ-менеджери радять телеграм-канали: ком’юніті жінок у tech-бізнесі, огляди ринку інвестицій та “добрий піар”

Поділитися:

Кількість телеграм-каналів зростає просто у геометричній прогресії, а знайти щось цікаве, унікальне та варте уваги дедалі складніше. Щоб полегшити нашим читачам пошук цікавого контенту, “Гетьман” попросив стартаперів, підприємців та топ-менеджерів розповісти про свої найулюбленіші канали у телеграмі. У добірці ви знайдете ком’юніті жінок у tech-бізнесі, канал з оглядом ринку інвестицій та “добрий піар”.

Дмитро Єгоров, шеф-редактор та власник “Гетьмана”

Єдиний телеграм-канал, який у мене закріплений, тобто завжди на видноті канал Соні Кошкіної, шеф-редакторки LB.ua. У пані Кошкіної велика кількість інсайдів особливо під час динамічних подій (виборів, відставок, призначень), твереза оцінка процесів, гарна команда в редакції і багато в чому близькі мені погляди. Рідкісне поєднання.

Телеграм-канали про медіа, на жаль, здебільшого читаю іноземні (вони явно виграють і за кількістю, і якістю), але це тільки ще одна причина прорекламували український канал про медіа, за яким слідкую ТЖ (Типові журналісти).

Маю згадати і телеграм-канал “Гетьмана” – він поки що невеликий, але ж справа не у розмірах, а в перспективності: зайдіть і усвідомте наші перспективи.


Юля Письменна, засновниця платформи контент креаторів Taker | Maker

Digital masons – діджитал маркетинг та комунікації в Україні. Активно розвиваю себе у діджитал маркетингу, тому фоловлю десятки каналів. З українських тут найбільш актуальна інформація з авторською інтерпретацією та висновками, яким можна довіряти. Інформація для посунутих юзерів, хоча новачкам у діджітал також буде корисно і цікаво. Один за авторів каналу і верховний масон Євген Зінгерман, стратег, консультант, викладач.

wtech.club | news – українське комьюніті жінок у tech-бізнесі. Я не прибічник гендерного поділу, проте інше українське tech-комьюніті за останні 2 роки мені на очі так і не потрапило. Регулярна і актуальна інформація про інструменти, компанії, освіту, гранти, інвестиції, можливості, події у tech-бізнесу в Україні та світі. Засновниця клубу Вікторія Тігіпко. Окремо для учасниць є чат, де можна протестувати свій продукт чи гіпотезу, знайти людину на проект або консультанта зі специфічними скілами.


Віталій Опанасюк, засновник та СЕО компанії Імпел Гріффін

Для мене телеграм-канали – це зручна платформа для пошуку потрібного контенту. Наприклад, я використовую канали InVenture для огляду ринку інвестицій та нерухомості. Для огляду економічних новин мені вподобають канали Kyiv International Economic Forum та «Нотатки СЕО»

Для просування своїх послуг – «бізнес послуги Україна» та « Услуги.UA». У вільний час люблю почитати інформацію про космічну індустрію з каналу “Alpha Centauri”, та науково-популярний канал «25 час».


Олександр Нігматулін, директор по маркетингу в PRNEWS.IO

Я працюю у сфері медіа та PR, тому мені конче необхідно розуміти, звідки дує вітер в індустрії. На жаль, в Україні немає власного “Беспощадного пиарщика” зі всіма його скандалами, розслідуваннями, підкилимними інтригами та аналітикою. Тому за актуальними новинами щодо українського піару необхідно слідкувати через декілька каналів. Найкращим, на мій погляд, є Добрий піар. Канал зовсім невеличкий, але серед передплатників виключно реальні політичні та бізнес-спеціалісти.

Також для всіх медійників впевнено рекомендую “Медиаборщ!” від Андрія Боборикіна. Дуже глибокі, ємні пости допомагають поглянути на медіа як на бізнес-індустрію в цілому. Андрій дуже крутий фахівець, його знання та рекомендації, якими від охоче ділиться зі спільнотою, вивели в ТОП чимало редакцій.


Віталій Бризгалов інженер-розробник та директор компанії Murmuration Technology

Директор стартапу, який розробляє українську електровантажівку CoolOn, радить чат Перемещаемся на батарейках”. За словами Віталія, це більш менш жива група, з обміну досвідом по особливостях літієвих акумуляторів, електротранспортні технології, обговорення розробок та несправностей.

Чат і справді дуже вузькопрофільний, але справжні фанати електронних технологій почуватимуть себе там, максимально комфортно. нижче наводимо приклад того, що обговорюють у “Перемещаемся на батарейках”:

А ще рекомендуємо підписатися на канал “Гетьмана” у телеграмі, а також на “гетьманмедіаєгоров” – авторський канал шеф-редактора та власника “Гетьмана” Дмитра Єгорова. Там він ділиться новинами медіа-ринку, кейсами та аналітикою “Гетьман медіаконсалтингу” щодо медійних кампаній, медійних атак та справах на медіа-ринку, ну і просто цікавим.

 

Читайте також:

• Чат-бот UA Baza, який продавав особисті дані українців, перестав працювати, його телеграм-канал “маскується”

• В Україні, на відміну від світу, не впали обсяги торгів криптовалютами – CEO біржі Kuna

• Засновники Monobank хочуть запустити аналог проекту на “ринку, що розвивається”: розглядають Азію та Африку