У Запоріжжі поліція відкрила провадження після публікації журналістів про землю на березі

Поділитися:

Дніпровське відділення поліції відкрило провадження за фактом самовільного будівництва і захоплення землі після публікації і заяви в прокуратуру від “Запорізького центру розслідувань”. Суд частково задовольнив клопотання слідчого на доступ до документів.

Про це повідомля “Запорізький центр розслідувань”.

Йдеться про ділянку землі (2310100000: 03: 044: 0099) площею 0,4 га, що між котеджами “Порто Ріво” і затокою “Хвиля”, за адресою Привокзальна, 15-г.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, обслуговуючий кооператив “Корсар-2012”, орендував ділянку на березі Дніпра вказавши, що на землі знаходиться їх власність. А саме, водно-рятувальна станція площею 3,1 кв.м. Як доказ, кооператив надав акти огляду приміщення, і інші підтверджучучі документи.

Однак, слідство виявило, що згідно даних кадастрової карти і іншими джерелами, ніяких споруд там не було. Тому поліція звернулася до суду, щоб отримати доступ до матеріалів технічної інвентаризації та зрозуміти, на підставі чого “Корсару” виписали техпаспорт на неіснуючу будівлю.

У травні, ЗЦР писал про рішення міськради розділити землю на березі затоки, на три окремих ділянки. І передати один з них в оренду “Корсар-2012” для розміщення спортивно-оздоровчого комплексу. Тоді журналісти відзначили ряд порушень щодо цільового використання землі та  передали заяву в поліцію.

Читайте також:

• У Запоріжжі бюджет на 2020 не очікує приросту та має ряд проблем

• У Запоріжжі на роботу пересувної еколабораторії дадуть 576 тисяч з бюджету міста

• Запорізький завод “Мотор Січ” переходить на режим посиленої економії: документ