Проект команди Гетьман медіаконсалтинг

Укравтодор хоче підняти українські шляхи на 10-15 позицій в рейтингу The Global Competitiveness Report

Поділитися:

Державне агентство автомобільних доріг за 2020-2021 роки має намір підняти Україну в рейтингу глобальної конкурентоспроможності The Global Competitiveness Report Світового економічного форуму (WEF, World Economic Forum) за якістю доріг на 10-15 позицій, в порівнянні з показником за 2019 рік (114 позиція ).

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна пише ЦТС.

Як сприймається галузь? Високий поріг входу, корупційні ризики, трансакційні і адміністративні витрати. При цьому – низьке і нестабільне фінансування. По факту – близько 15 великих учасників ринку, 60 і більше учасників аукціонів на проектах МФО, стабільне фінансування з Дорожнього фонду (31,5 млрд грн) і залучення додаткового фінансування під державні гарантії, а також з коштів, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу. Над чим працюємо, щоб поліпшити і сприйняття, і дійсність – лібералізація ціноутворення, типова тендерна документація та протидію “тендерним троллям”, – зазначив глава агентства “Укравтодор” Олександр Кубрак.

“Чекаємо сертифікацію комплексів WiM і ініціюємо підписання Меморандуму доброчинності в області вантажних перевезень. Упевнений, що одними штрафами і обмеженнями українські дороги не зберегти. Потрібна активна позиція всіх учасників ринку”, – додав глава агентства.

Читайте також:

• Спорт Запорізької області може отримати з обласного бюджету 4,3 мільйона замість 25

• «Суд щодо Анісімова має перегорнути темну сторінку історії Запоріжжя та України», — Борис Шестопалов

• Скільки заробляють у держпідприємстві, яке опікується державою у смартфоні

Тим часом в нашому telegram-каналі