Проект команди Гетьман медіаконсалтинг

Запорізька спортсменка представлятиме країну на Чемпіонаті Світу в Чилі після перемог в Угорщині та Польщі

Поділитися:

Цими вихідними в польському місті Бєльсько-Бяла відбувся черговий великий міжнародний турнір з карате POLISH OPEN – GRAND PRIX Bielsko-Biała.

Найсильніший карате-клуб Запорізької області CONCORDIA знову делегував своїх спортсменів на міжнародне змагання – і знову успішно: вихованка клубу запоріжанка Еліна Сєлємєнєва виборола “золото” в категорії “КУМІТЕ ЮНІОРКИ понад 59 кг”.

Голова клубу Анатолій Михайленко розповів “Гетьману”, що вже у найближчу неділю Еліна Сєлємєнєва у складі молодіжної національної збірної відправляться у Чилі – на Чемпіонат Світу 2019. Вона стала першим номером збірної в категорії “КУМІТЕ ЮНІОРКИ понад 59 кг” після нещодавньої перемоги на BUDAPEST OPEN.

Нагадаємо, на початку вересня спортсмени клубу CONCORDIA вибороли три медалі на турнірі SEN-BIN OPEN KARTAE CUP 2019.