Депутат Запорізької міськради хоче звільнення першого заступника Буряка

Поділитися:

Депутат Запорізької міської ради від “Батьківщини” Віталій Рябцев зареєстрував проект рішення про звільнення першого заступника міського голови Сергія Мішка. За словами депутата, за час своєї роботи Мішок був неодноразово “причетний до корупційних скандалів та схем, які носили публічний характер та були висвітлені у засобах масової інформації та відкритих кримінальних провадженнях”.

Про це Віталій Рябцев написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Як йдеться у публікації, останні ситуації були пов’язані із заниженням вартості земельних ділянок, надання недостовірних відомостей про ринкову вартість ділянок та впровадження процедури укладення договору на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, в якому: Запорізька міська рада являється – замовником, суб’єкт оціночної діяльності – виконавцем, а фізична (юридична) особа – платником.

Запорізька міська рада самовільно вибирає суб’єкта в сфері оціночної діяльності, що порушує Закон України «Про запобігання корупції» та має конфлікт інтересів. Порушення, які призвели до збитків міського бюджету та причетність до цього заступника міського голови Сергія Мішка зафіксовані в матеріалах кримінального провадження № 12018080000000382, та ухвалі Орджонікідзевскього районного суда від 11 жовтня 2019 року, – написав Рябцев.

У повідомленні зазначається, що з 2016 по 2019 рік шляхом процедури викупу земельних ділянок, було проведено близько 60 (шістдесяти) ділянок землі, що призвело до недоотримання грошових коштів до місцевого бюджету та завдало збитків міському бюджету в розмірі близько 80 млн. грн.

Віталій Рябцев зазначає, що відповідно до ч.2п. 8 ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» – Депутат місцевої ради має право порушувати питання про недовіру сільському, селищному, міському голові, розпуск органів, утворених радою, та звільнення посадових осіб місцевого самоврядування

“Враховуючи вище викладене, Запорізька міська рада має прийняти дане рішення, звільнивши з посади першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка Сергія Миколайовича тому, що вчинене ним діяння призвело до недоотримання грошових коштів до місцевого бюджету та завдало збитків міському бюджету”, – резюмує Рябцев у пояснювальній записці до проекту рішення про звільнення Мішка.

Читайте також:

• «Такої корумпованої влади в Запоріжжі ще не було», – депутат міськради привернув увагу до журналістського розслідування

• Колишній голова Адміністрації президента Порошенка очолив харківський осередок ОПЗЖ

• “Оппоблоківець” із Запоріжжя очолить харківський завод