Харківські IT-фахівці запустили веб-портал для абітурієнтів

Поділитися:

Влітку випускників шкіл та їхніх батьків хвилюють питання: Куди вступати? Як із численних вишів обрати найліпший та не помилитися?

Команда ГО Kharkiv IT Cluster вирішила полегшити абітурієнтам та їх батькам вибір вузу для вступу —  створила веб-помічника, який допомагає обрати навчальний заклад. Ініціативу підтримала Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». З початку запуску, всього за три тижні, сервісом скористалися близько 600 тисяч користувачів. І щодня їхня кількість стрімко зростає! 

Які особливості порталу відзначають розробники? 

  • Його інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні.
  • На ньому зібрані всі ІТ-спеціальності міста Харкова з відповідними посиланнями на виші, до яких можна подавати документи.
  • На порталі є інформація про 17 університетів Харкова з коротким описом освітніх програм, а також 120+ IT-катедр та спеціальностей. 
  • Дані про мінімальний вступний бал на бюджет за 2020 рік допоможе майбутнім студентам визначитися, до якого ЗВО є шанс вступити на бюджетній або контрактній основі. 
  • У розділі «Корисна інформація» абітурієнт може розрахувати свій конкурсний бал та ознайомитися з єдиною державною електронною базою з питань освіти. А ще тут можна знайти актуальну інформацію про вступну кампанію та сайт, куди потрібно подавати документи для вступу у ВНЗ.

Варто зауважити, що під час вступної кампанії 2021 року інформація на порталі оновиться.