Королівський оперний театр Бельгії рекламує новий сезон фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України

Поділитися:

У Бельгії свій новий сезон Королівський оперний театр Ла Монне рекламує з використанням фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України. У промо-кампанії використовували бійки «свободівця» Ігоря Мірошниченка з колегами-комуністами, а також знамените захоплення Олегом Барною на той момент премʼєр-міністра Арсенія Яценюка в грудні 2015 року.

Про це пише “Бабель”.

У поясненні до кампанії театр зазначає, що людство увійшло у нове десятиріччя, яке може стати періодом політичної та соціальної нестабільності в світі.

Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством, — йдеться в анотації до сезону, який стартував у березні.

В центрі Брюсселя у великій кількості розвішані плакати з рекламою сезону 2020—2021 в Ла Монне, на яких зображена бійка депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка з колегою з КПУ влітку 2014 року. Крім назви театру на них також видніється слоган нового сезону — Once Upon Now («Одного разу зараз»).

Відео бійок у Раді театр використовував і в промо-роликах. Так, на відео серед інших є інцидент з депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Олегом Барною, який у грудні 2015 року намагався «винести» премʼєра Арсенія Яценюка, який виступав з трибуни, а також атака опозиції з закиданням яйцями спікера Володимира Литвина в 2010 році.

Фотографії з Ради також використовуються на сайті Ла Монне для «обкладинки» афіші сезону.

Читайте також:

• За відставку Авакова зібрали уже 50 підписів: поки найбільше підписантів від “Слуг”

• Геращенко з “ЄС” насварила колег-депутатів бо вдягаються у Раду “як з відкриття спортклубу”

• Службовий Range Rover, 3 мільйони гривень заробітної плати та дві квартири: що задекларував можливий міністр культури Олександр Ткаченко