Поліція відкрила кримінальну справу на очільника Запоріжжя, бо відмовився зупинити громадський транспорт

Поділитися:
Поліція Запорізької області відкрила кримінальну справу щодо факту відмови міської влади Запоріжжя зупиняти громадський транспорт згідно з постановою Кабміну. Сам Буряк говорить, що транспорт у місті працює відповідно до рекомендацій кабміну.

Про про відкриття провадження повідомляє «Укрінформу» з посиланням на поліцію області.

Триває досудове розслідування по ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням), – сказали в поліції.

Відомо, що справу відкрили за матеріалами СБУ.

Сам Буряк прокоментував виданню “Страна.юа” ситуацію із громадським транспортом та обшуками наступним чином:

“Транспорт в місті Запоріжжі працює відповідно до постанови Кабміну. А то, що президент вигадав, що йому там хтось написав, я маю на увазі, СБУшники – це на їх совісті. Я не знаю, чиї це витівки … Життя покаже, хто правий, хто винен. А Зеленський зі мною і не зв’язувався, і на селекторі президента у нас не було розмови, хоча я був присутній “, – сказав Буряк.

Що було раніше:

8 квітня СБУ провела перевірки на автотранспортних підприємствах Запоріжжя. Вони відбувається бо міський голова Володимир Буряк вирішив не зупиняти громадський транспорт відпвідно до рекомендацій Кабміну.

Читайте також:

• СБУ не відкриватиме справу на Єрмака через “консультативну раду” з представниками ОРДЛО

• Гончарук про 16 тисяч правок до “антиколомойського” закону: “звичайний шантаж” та “політичний тероризм”

• У Запоріжжі поліція два роки розшукувала підрядника “Водоканалу” для арешту, але коли його упіймали не надала суду доказів