Рекорд для Запорізької області: запоріжці привезли 5 нагород з Чемпіонату України з карате

Поділитися:

Днями збірна команда карате Запорізької області досягла історичного для нашого регіону результату. Вперше за часи українського карате члени запорізької команди привезли 5 нагород з найбільш важливого національного етапу – Чемпіонату України.

Також за результатами турніру 4 спортсмени із Запоріжжя стали кандидатами до національної збірної.

Про це «Гетьману» повідомив голова найсильнішого карате-клубу Запорізької області (КС «CONCORDIA») Анатолій Михайленко, вихованці якого і досягли такого успіху.

Так, Олександра Шолохова виборола дві золоті медалі в категоріях KUMITE FEMALE U21 -61kg та KUMITE FEMALE SENIORS -61kg, Еліна Сєлємєнєва перемогла всіх суперниць в категорії KUMITE FEMALE JUNIORS -59 kg, Савелій Лобанов отримав “бронзу” в категорії KUMITE MALE U21 -60kg, а Лілія Юшина посіла 3-є місце в категорії KUMITE FEMALE CADETS -54 kg.

«Я вдячний всім спортсменам, які захищали честь нашого регіону на цих змаганням в Харкові, незалежно від їх персонального результату. Ми разом досягли цього визначного для Запорізької області результату. Віримо, що всі наші найбільші перемоги – попереду», – прокоментував виступ запоріжців Анатолій Михайленко.