У першого заступника мера Запоріжжя – обшук СБУ (ОНОВЛЕНО)

Поділитися:

Зараз в кабінеті першого заступника мера Запоріжжя Сергія Мішка знаходяться співробітники СБУ. Як повідомляє депутат Запорізької міської ради Віталій Рябцев, силовики проводять обшуки у заммера та начальника “земельного” управління Юлії Скалібог.

Служба безпеки України повідомляє, що викрила посадовців Запорізької міськради на масштабних зловживаннях з комунальною землею. Через їх дії місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень прибутку.

За версією слідства, чиновники організували механізм передачі у приватну власність землі, що належить громаді, за заниженими цінами. З порушенням діючого законодавства посадовці залучали до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок юридичних осіб, які не мають відповідних фахівців та дозволів. Цих суб’єктів оціночної діяльності чиновники обирали без відповідних тендерів.

З 2016 року посадовці вносили до звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок недостовірні відомості про їх ринкову вартість. Потім земельні ділянки чиновники передавали у приватну власність за значно заниженою ціною.