Uber Eats піде з ринку України: зекономлені гроші перенаправляють на інші ринки в Європі і по всьому світу

Поділитися:

3 червня 2020 року стане останнім днем ​​роботи служби доставки їжі з ресторанів Uber Eats. Закриття сервісу НЕ торкнеться додатки для виклику автомобілів: Uber продовжить працювати в Україні.

Про це партнерам і користувачам сервісу повідомили в офіційній розсилці від компанії, пише Ain.

Нам дуже шкода, що Uber Eats більше не буде доступний в Україні, проте наш сервіс замовлення поїздок продовжить працювати, як і раніше. Зараз для нас головне – звести до мінімуму наслідки закриття сервісу для наших співробітників, ресторанів, кур’єрів-партнерів і користувачів, – йдеться у повідомленні.

У компанії повідомили журналістам, що рішення припинити роботу сервісу в нашій країні прийняли, виходячи з бізнес-показників Uber Eats на ринку доставки їжі. «Як глобальний гравець, ми повинні розумно оцінювати відповідність продукту ринку і те, як ми розподіляємо ресурси по всьому світу», – наголошується в коментарі компанії.

Зекономлені завдяки закриттю сервісу в Україні ресурси перенаправляють на інші ринки в Європі і по всьому світу, де Uber Eats зростає швидше.

У повідомленнях партнерам йдеться, що кур’єри, які здійснили хоча б одну доставку з 1 по 30 квітня, отримають компенсаційні виплати. Суму і процедуру виплат не повідомляють. Партнери також зможуть отримати компенсацію за спеціальний одяг з логотипом Uber Eats, який вони закуповували для своїх кур’єрів. У той же час, компанія Uber залишає за собою право на збір грошей, які партнери могли заборгувати компанії і афільованим партнерам.

Uber Eats – це платформа для доставки їжі, створена компанією Uber. Під нинішній назвою сервіс був запущений в 2015 році і на даний момент працює в десятках міст Європи, Азії, Північної та Південної Америки. В Україні сервіс почав працювати 6 лютого 2018 року і на сьогодні представлений в 6 містах країни.

Читайте також:

• “Ринок ЄС потребує від 50 тисяч таких автівок”, – директор українського стартапу, який планує виробляти електровантажівки

• Український стартап, який розробляє 4G-модем, за 5 днів зібрав 30 тисяч доларів

• Raketa поступово скасовує безкоштовнк доставку: спочатку 6 міст