Очільниця Харківської ОДА за часів Порошенка отримала на “довиборах” до ВР 77% голосів

Поділитися:

На Харківщині вчора відбулися “довибори” до Верховної Ради в мажоритарному окрузі №179.

За результатами паралельного підрахунку голосів більше 77% отримала Юлія Світлична, яка очолювала Харківську ОДА з 2016 по 2019 роки, а до того – фракцію БПП-“Солідарності” в обласній раді.

На “довиборах” вона брала участь як самовисуванець. Кандидат від “Європейської солідарності” Вікторія Пташник отримала друге місце з близько 8% голосів. Кандидатка від “Слуги народу” Вікторія Алєксєйчук вийшла з передвиборчих перегонів завчасно. У партії влади цей крок прокоментували таким чином: “Поява Юлії Світличної серед кандидатів повністю змінила передвиборчу картину. Було би нечесно і нерозумно ігнорувати це”.

Юлію Світличну вважають політиком, близьким до Ігоря Райніна – екс-голови Адміністрації президента Петра Порошенка, який в листопаді очолив харківську парторганізації “Опозиційної платформи – За життя”. Юрій Бойко при цьому зазначив, що в команді Порошенка Райнін “єдиний у тій групі галичан, хто відстоював інтереси сходу України. Ось він разом з нами захищав у найскладніший час Харків, Луганськ, Донецьк і не дав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада”.