«АВ метал груп» запустила благодійний проєкт для відновлення інфраструктури

Поділитися:

«АВ метал груп» запустила благодійний проєкт для об’єктів інфраструктури, які найбільше постраждали від руйнувань під час війни.

Війна росії проти України завдала величезних втрат українській інфраструктурі. За різними даними, частково або повністю зруйновано понад 35,2 млн кв. м житлових будинків. Постраждали мости, лікарні, школи, промислові підприємства, зруйновано котельні, ТЕС та інші об’єкти критичної інфраструктури. Ці дані не показують всіх масштабів руйнувань та втрат.

Як соціально-відповідальний бізнес «АВ метал груп» протягом усієї своєї діяльності підтримує соціальні проєкти та ініціативи. І в такий складний для країни час керівництвом компанії було ухвалено рішення про виділення покрівельних та фасадних матеріалів на суму більш ніж 30 млн грн для відновлення зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктів інфраструктури, а саме – медичних закладів, шкіл та дитячих садків. З початку проєкту до нас надійшло понад 12 заявок від інфраструктурних установ. Компанія надасть необхідні будівельні матеріали, які дозволять зміцнити чи оновити покрівлю зруйнованих будівель.

1.jpg

Зараз вже у роботі проєкт у місті Ірпінь Київської області – “Філія інституту серця Міністерства охорони здоров’я”. Окупанти жили на території медустанови, та обстрілювали корпуса, палати й паркан. Снаряд потрапив в один із корпусів філії, сильно пошкодивши дах та огорожу. В подальших планах медустанова у Пущі-Водиці на часткову заміну зруйнованої покрівлі.

Чекаємо на поліпшення ситуації в Харкові, щоб розпочати роботу з відновлення об’єктів у місті та області, а також працюємо з обладміністраціями Київської та Харківської областей по узгодженню пошкоджених об’єктів інфраструктури.

2.jpg