Бердянськ як на долоні: на найвищій точці міста встановили поворотну HD веб-камеру

Поділитися:

У мережі онлайн-трансляцій Бердянська з’явилася незвичайна новинка. Нова веб-камера має поворотний режим з суперзумом і 25-ма точками фокусування. Устаткування дозволяє милуватися красивими заходами на Бердянській затоці, панорамою міста і переглядати цілий ряд цікавих місць і об’єктів в межах курорту і в його околицях, повідомляє Депо із посиланням на ДС.

Так, в рамках трансляції можна побачити морський торгівельний порт Бердянська, колесо огляду, розташоване на Приморській площі, інсталяцію «Я ♥ АЗМОЛ», висотну будівлю готелю «Бердянськ», телевежу, вітряки Ботієвської вітрової електростанції, які видніються вдалині. Також в кадр потрапляють житлові райони міста з багатоповерховими будинками і приватний сектор.
Крім того, поворотна веб-камера оснащена потужним зумом, який дозволяє віддаляти і наближати зображення. Таким чином, деякі об’єкти як, наприклад, причал на території порту з пришвартований судами і вантажопідйомної технікою, а також акваторію Бердянської затоки можна побачити крупним планом і роздивитися більш детально

Підкреслимо, що відеоспостереження ведеться з однієї із з найвищих точок міста в мікрорайоні АЗМОЛ. Подібний ракурс і поворотний режим камери дозволяє отримати максимально широке охоплення території, недоступне із жодної іншою веб-камери на курорті.

Переглянути трансляцію з поворотною веб-камери в Бердянську можна за посиланням:

https://berd.ua/webcam/berdyansk/

Обладнання встановлене силами туристичного інформаційного проєкту «Кирилівка.Укр» спільно з інтернет-провайдером Onet.
На сьогодні медіа-ентузіасти розгорнули на курорті мережу з 18 веб-камер, з урахуванням нової, які працюють у високій якості цілій рік. На їхню думку, подібні трансляції є ефективним методом залучення нових туристів в постраждалі від навали медуз і інформаційних атак жовтих ЗМІ азовські курорти.

Нагадаємо, що Бердянськ – один із найпопулярніших курортів на березі Азовського моря в Запорізькій області. Неглибоке і тепле море, безліч піщаних добре обладнаних пляжів і високорозвинена курортна інфраструктура роблять його улюбленим місцем відпочинку для більш ніж півтора мільйона відпочивальників, які щорічно відвідують місто.