«Інвестохіллс» відкрила центр для прихистку ВПО у Запоріжжі

Поділитися:

ФК «Інвестохіллс Веста», яка входить до групи компаній «Інвестохіллс» Андрія Волкова, відкрила центр для тимчасового безкоштовного прихистку та проживання внутрішньо переміщених осіб у Запоріжжі.

«Центр допомоги «Інвестохіллс» розміщений в офісній будівлі площею понад 2 000 кв. м, яка належить компанії. Наразі у центрі облаштовані приміщення для розміщення 100 осіб. Але у разі
крайньої необхідності він зможе прийняти до 300 громадян. Для того, щоб зробити центр придатним для життя, офісну споруду довелося переобладнати.

По-перше, завдяки Запоріжжяобленерго у адмінбудівлі вдалося оперативно відновити електропостачання. По-друге, співробітники компанії облаштували приміщення з максимальним урахуванням потреб громадян, які потребують тимчасового притулку.

Для повноцінного функціонування та комплектації Центру акціонери групи компаній «Інвестохіллс» Андрій Волков та Михайло Бакуненко додатково виділили 2 млн грн. Також до облаштування приміщень активно долучилися співробітники компанії та волонтери.

Ми постаралися врахувати усі поточні особливості та потреби людей, які у поспіху покидають зони бойових дій та шукають тимчасового прихистку в інших регіонах України. Тому у нашому Центрі обладнані кухні, душові, пральні, облаштовуються бомбосховище, ігрова кімната для дітей та склад гуманітарної допомоги, – розповів Андрій Волков.

За його словами, центр для ВПО став логічним продовженням гуманітарного напрямку волонтерської роботи «Інвестохіллс». З перших днів війни групі компаній час від часу доводилося допомагати людям, які були вимушені втікати від бойових дій: організовувати евакуацією з місць, де ведуться активні бойові дії, переїзд у безпечні місця, за потреби – за кордон та ін.

У певний момент ми зрозуміли, що можемо зробити для таких людей набагато більше, якщо організуємо для них пункт тимчасового прихистку, адже багатьох українців, які залишаються жити у гарячих точках, зупиняє лише одне питання: «Куди їхати й де жити?». Тож ми організували місце, де громадяни зможуть перепочити, видихнути та прийняти рішення, що робити далі, – пояснив засновник «Інвестохіллс».

Для довідки:
Група компаній «Інвестохіллс» 13 років працює на українському та міжнародному ринках з операціями з інвестування та управління активами, лідер ринку NPL в Україні. Заснована у 2009 році як інвестиційна компанія, що спеціалізується на проблемних активах та спеціальних ситуаціях, «Інвестохіллс» стала найбільшим оператором роботи з боргами в Україні.