Кабмін призначив нового керівника Державної митної служби: що про нього відомо

Поділитися:

Кабінет міністрів України звільнив з посади в.о. голови Державної митної служби України Андрія Павловського й призначив на його місце Євгена Єнтіса.

Про це повідомляє “Прямий”.

“Зокрема, уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України.

Разом з цим тимчасове виконання обов’язків Голови Державної митної служби України покладено на заступника Голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса”, – йдеться в повідомленні.

Довідка. Євген Єнтіс – чиновник, який працював у Державній митній службі на посаді заступника голови. Він відповідав за напрямок цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Раніше Єнтіс був керівником ІТ-відділу проєкту державних закупівель ProZorro. У своїй декларації за 2019 рік він вказав зарплату, отриману за місцем роботи в ДП “Прозорро”, на суму 1 млн 324 тис. грн.

Того ж року він покинув роботу в ProZorro й займався підприємницькою діяльністю, поки у його не призначили заступником керівника ДМСУ, яку тоді очіолював Максим Нефьодов.