Кандидат в мери Запоріжжя Віталій Тишечко звернувся до виборців та закликав завершити зміни, розпочаті Президентом

Поділитися:

Напередодні місцевих виборів, що відбудуться вже 25 жовтня, кандидат в мери Запоріжжя від політичної партії «Слуга Народу» Віталій Тишечко звернувся до запоріжців та закликав завершити зміни, розпочаті Президентом. 

«Шановні запоріжці! Для того, щоб завершити зміни, розпочаті Президентом, залишився останній, проте найважливіший крок – перезавантажити місцеву владу. Якщо ми хочемо нарешті розв’язати проблему з вартістю комунальних послуг, поганою якістю повітря, води, медицини, вирішити болюче питання «розбитих доріг та незручного громадського транспорту», нашим громадянським обов’язком є змінити старих та корумпованих політиків і підтримати команду Президента. Діюча влада мала достатньо часу та можливостей, проте не використала жодну з них. Вона вже показала все, на що була здатна, та має піти», – заявив Віталій Тишечко (номер 9 у виборчому списку), кандидат на посаду міського голови від політичної партії «Слуга Народу» (номер 13 у виборчому списку).

Політик додав, що 25 жовтня стане початком нової історії Запоріжжя, і звернувся до запоріжців з проханням прийти на дільниці та проголосувати за зміни в рідному місті.

Підписуйтесь на телеграм-канал Віталія Тишечко для отримання найбільш оперативної інформації: https://t.me/vitaliy_tyshechko