Liki24 залучив 5 млн доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів для виходу на європейські ринки

Поділитися:

Liki24, українська платформа для пошуку і доставки ліків, залучила 5 мільйонів доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів. Загальний обсяг залученого фінансування склав 6 мільйонів доларів. Цей новий раунд допоможе в реалізації планів з розширення бізнесу і виходу на європейські ринки. Польща – перший міжнародний ринок, на якому платформа Liki24 почала свою діяльність в минулому місяці.

Liki24.com – це платформа, яка об’єднує пропозиції від тисяч аптек і спрощує процес отримання ліків для клієнта. Сервіс Liki24 запустився в Україні в кінці 2017 року щоб вирішити три основні проблеми споживача: значні коливання цін на один і той самий препарат в різних аптеках, обмежену наявність ліків в одній точці продажу і відсутність доставки додому. Менш ніж за 3 роки з моменту створення компанія підключила понад 5 тисяч аптек і виконала понад 500 тисяч замовлень за допомогою власного програмного забезпечення (ПЗ), яке інтегрується з ERP-системами аптек, миттєво аналізує ціни і наявність ліків і розробляє оптимальні маршрути для кур’єрів. Це дозволяє здійснювати швидку доставку набору ліків споживачам за найбільш
вигідними цінами.

Під час карантину спричиненого поширенням коронавірусу в Україні, Liki24 співпрацювала з місцевими логістичними операторами і забезпечувала безкоштовну доставку ліків в усі населені пункти.

Засновник і генеральний директор Liki24 Антон Авринський запустив платформу з метою впровадження інновацій та підвищення комфорту клієнтів аптечної роздрібної торгівлі: «Наша бізнес-модель довела свою ефективність на ринку України – клієнти отримали можливість замовляти ліки за доступними цінами з доставкою. Цей раунд інвестування допоможе нам розширити команду, впровадити нашу успішну модель на польському ринку і профінансувати подальшу міжнародну експансію в той час, коли безпечна і швидка доставка медикаментів є критичною для благополуччя суспільства. Наша місія – допомагати нашим клієнтам отримувати необхідні препарати швидше і в зручніший спосіб. Крім цього, ми допомагаємо аптекам отримувати нові джерела доходу. Значний розмір ринку і невикористаний потенціал створюють величезні можливості для Liki24. Ми з нетерпінням чекаємо можливості інвестувати кошти, час і зусилля, щоб споживачі якомога швидше скористалися перевагами наших інновацій. Ми дуже раді почати нашу глобальну експансію з просуванням на ринок Польщі, яка стартувала минулого місяця».

«Horizon Capital приєднується до вражаючої існуючої бази інвесторів і з радістю розпочинає співпрацю з талановитими засновниками Liki24. зазначає Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор компанії Horizon Capital. – Ми з нетерпінням чекаємо можливості внести свій вклад в подальше зростання і розвиток платформи. Проект Liki24 привертає поєднанням життєво важливих для успіху компанії елементів: сильних засновників зі сміливим баченням бізнесу, ентузіазмом, і історією успішно реалізованих проектів, та високопрофесійної управлінської команди. Наша інвестиція в Liki24 відповідає фокусу на засновників-візіонерів з чіткою стратегією розширення бізнесу, які прагнуть до партнерства з Horizon Capital для досягнення нових висот».