Медики, волонтери та пацієнти просять не звільняти очільника військового госпіталю

Поділитися:

Командування Медичних сил Збройних Сил України прийняло рішення про звільнення з посади в.о. командира Запорізького військового госпіталю Віктора Писанка. Але співробітники закладу, волонтери, пацієнти шпиталю, представники благодійних фондів тощо проти цього рішення, повідомляє “Форпост”.

Працівники Запорізького військового госпіталю занепокоєні отриманою інформацією щодо звільнення від посади керівника Віктора Писанка. Наголошуючи, що причини звільнення ніхто не пояснює.

Сьогодні, 4 травня, під час зборів громадськості Запоріжжя, люди висловились проти звільнення Віктора Писанко у такий важкий час.

За словами Голови громадської організації «Запорозькі Берегині» Олени Шевчук, у той час, коли майже вся Запорізька область знаходиться під окупацією, гинуть і страждають люди, прифронтовий госпіталь обезголовлюють. Це неприпустимо!

«Ми вважаємо що керівником Запорізького військового госпіталя має залишитися Віктор Писанко, який кардинально змінив на краще життя госпіталя», — каже пані Олена.

За її словами, Віктор Писанко згуртував та зміцнив колектив, разом з владою розгорнув додатково понад дві сотні ліжок, організував окреме відділення з лікування бойової травми, налагодив взаємодію з волонтерськими та благодійними організаціями, внаслідок чого госпіталь отримав благодійну допомогу медичним обладнанням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Крім того, Віктор Писанко особисто організував передачу 20 реанімобілів у фронтові медичні підрозділи.

За словами завідувача хірургічним відділенням Запорізького військового госпіталю Максима Романова, з початку війни госпіталь прийняв понад дві тисячі поранених бійців, більшість з яких вже повернулась у стрій.

Як розповів начальник аптеки Запорізького госпіталю Дмитро Скульський (на відео), після отримання рішення Командування Медичних сил ЗСУ про своє звільнення Віктор Писанко потрапив у лікарню — далась взнаки втома від майже цілодобової праці протягом двох з половиною місяців війни.

За одностайною думкою людей, які зібрались сьогодні підтримати пана Віктора, не потрібно звільняти керівника Запорізького госпіталя в цей складний для нашої країни час і дати можливість нормально працювати та надавати допомогу пораненим захисникам України.