Металургійному комбінату нагадали про зобов’язання повного закриття “мартенів” вже в березні

Поділитися:

Заступники міністра енергетики та захисту довкілля Роман Абрамовський та Костянтин Чижик провели зустріч з керівництвом ПАТ “Арселор Міттал Кривий Ріг” (раніше – “Криворіжсталь”) щодо інвестиційних планів підприємства, виконання природоохоронних заходів та зобов’язань в частині захисту довкілля, взятих при купівлі комбінату, повідомляє прес-служба міністерства.

Під час зустрічі зосередили увагу керівника підприємства на необхідності повного закриття мартенівського виробництва в березні 2020 року та виконання вимог дозволів на викиди щодо припинення роботи доменної печі №7 до кінця поточного року.

Генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо запевнив, що ці заходи будуть вчасно реалізовані для формування атмосфери довіри між державою та інвестором, а також повідомив про плани з вересня 2020 року розпочати будівництво фабрики огрудкування потужністю 5 млн т окатишів на рік. Така технологія є значно більш екологічною за рівнем викидів СО, SOx, NOx та пилу.

Протягом двох тижнів новий керівник надасть відповідним чином затверджені детальні графіки реалізації вищезазначених заходів.