“Місцевий патріотизм” від мерії Запоріжжя: печиво для дітей з подвійною націнкою

Поділитися:

Запорізькі дитсадки та школи отримуватимуть “Супер-контік” щонайменше на третину дорожче ніж в магазинах. Про це повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради 8 січня замовив ТОВ “Українська торгова компанія №3” поставку продуктів харчування для 20 закладів Вознесенівського району вартістю 171, 6 тис. грн.

Зокрема фірма має впродовж року поставити дев’ятнадцяти дитсадкам та одній гімназії 800 шт. печива “Супер-контік” (50г) на 7,4 тис. грн, тобто по 9,25 грн/шт.

Водночас, ціна на “Супер-контік” (50г) складає 5–6 грн, а за 9,5 грн можна купити “Супер-контік” вдвічі більший вагою – 100 г.

Нещодавно “Гетьман” повідомляв, що ТОВ “Українська торгова компанія №3” почала отримувати міські тендери у 2018 році і з того часу назбирала їх на 83,8 млн грн, левова частка від Департаменту освіти і науки Запорізької міськради – на 61,3 млн грн.

Запоріжці в соцмережах шоковані подвійною надбавкою за солодощі для дітей і обговорюють, скільки в такому разі міська влада та наближені до неї фірми можуть заробляти на галузі освіти.

Цікаво, що одну з таких facebook-публікацій прокоментував навіть власник компанії “Конті” (виробника “Супер-контіка”) Борис Колесніков – екс-нардеп та друг Рината Ахметова. Його також здивувало, що печиво з роздрібною ціною 6 грн можна продавати дитсадкам і школам за 9 грн.