Наука VS Кінематограф. У Запоріжжі пройдуть «Космічні Шоти»

Поділитися:

У перший день міжнародного тижня космосу, 4 жовтня, вперше в Запоріжжі відбудуться «Космічні шоти» – зустріч городян з вченими та експертами, в рамках якої вони обговорять правдоподібність популярних фантастичних фільмів.

Колонізація нових світів в Галактиці, телепортація і аномальні погодні явища – можливо, це чекає нас у 2040? Чи стануть космічні гіпотези з кіно майбутньою дійсністю? Як відрізнити кінематографічний міф від наукової реальності? У цих питаннях допоможуть розібратися запрошені гості!

Чому саме в Запоріжжі?

Організатор «Космічних шотів» – Noosphere, засновник якої, Макс Поляков, народився і виріс в Запоріжжі. Захід неодноразово проходив в Києві, де давно сформовано співтовариство читачів журналу The Universe. Space. Tech. Прийшов час формувати космічний нетворкінг і в Запоріжжі!

Чому саме зараз?

Крім того, що наближається тиждень космосу, який відзначають по всьому світу, для Noosphere наближається ще одна знакова подія. Восени цього року очікується перший запуск україно-американської ракети-носія Firefly Alpha з авіабази в США!

Що буде на заході?

На івент вчені та експерти проаналізують фрагменти популярних науково-фантастичних фільмів:
«Геошторм», Дін Девлін;
«Гравітація», Альфонсо Куарон;
«До зірок», Джеймс Грей;
«Інтерстеллар», Крістофер Нолан.

Серед гостей будуть:

Наталя Боротканич, координатор космічних проєктів Noosphere, популяризатор науки і кандидат історичних наук по космонавтиці.

Людмила Марченко, астроном з багаторічним досвідом і лектор в Planetarium Noosphere.

Імена інших експертів можна дізнатися на Facebook-сторінці заходу.

Коли: 4 жовтня, неділя, 16:00-19:00
Де: Хаб «Платформа спільних Дій», м. Запоршжжя, ул. Тургенєва, 29.
Формат івенту: перегляд фрагментів фільмів і дискусія, Q&A-сесія.
Вхід: безкоштовний за попередньою реєстрацією (кількість місць обмежена). На заході будуть дотримані всі правила безпеки з метою турботи про ваше здоров’я.
В кінці заходу будуть розіграні призи за найцікавіші питання і вручені випуски науково-популярного журналу The Universe. Space. Tech.