Новий фейк РФ про Україну. Видали коментар під статтею за “думку Німеччини”

Поділитися:

Російські пропагандисти відреагували на можливість відкриття в Україні військово-навчальної місії Євросоюзу новим фейком – вони видали один коментар під статтею в німецькому виданні за думку всіх німців. Фейк помітив Insider – повідомляє LIGA.net

Російське інформаційне агентство “Новости” опублікувало повідомлення із заголовком “Німці визнали Україну державою, що не відбулася”. За версією РІА, так у Німеччині відреагували на пропозицію створити військову місію Євросоюзу в Україні для підготовки українських військових.

Під час найближчого розгляду з’ясувалося, що словом “німці” пропагандисти назвали людину, що підписалася як “Макс С.”.

“Макс С.” залишив несхвальний коментар про Україну під статтею на сайті газети Die Welt, де йдеться, що Євросоюз розглядає можливість створення військової місії в Україні.

Українські журналісти прокоментували цю подію:

Якби заголовок замітки РІА відповідав її змісту, він би мав такий вигляд: “Відвідувач сайту німецької газети, що приховує своє прізвище, назвав Україну державою, що не відбулася”. Тема, безсумнівно, гідна національного інформаційного агентства.

  • 16 вересня послам ЄС надали для обговорення документ про варіанти створення військово-консультативної та навчальної місії ЄС в Україні.
  • 4 жовтня, в МЗС повідомили, що Україна і Євросоюз обговорюють питання відкриття в Україні військово-навчальної місії для підвищення кваліфікації українських військових.