Очільник МОЗ Максим Степанов йде на вибори до Одеської облради

Поділитися:

Степанов йде від пропрезидентської партії “Слуга народу”.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов очолив список партії “Слуга народу” на запланованих виборах на 25 жовтня до Одеської обласної ради. Своє рішення він пояснив бажанням посилити команду президента і покращити Одеську область.

Про свої політичні плани очільник МОЗ написав у Fаcebook, передає “ТСН”.

“Я ухвалив рішення посилити команду президента в Одеській області та погодився очолити список партії “Слуга Народу” до обласної ради”, – заявив міністр охорони здоров’я України.

Степанов зауважив, що він “не політик, а державний менеджер”, але йому не байдужий Одеський регіон, який, за словами міністра, заслуговує на реальні зміни. Але, на його думку, оновлення можливе,якщо там буде команда президента.

“Разом з усією країною, Одещина заслуговує на реальні зміни, які розпочав президент. Але реалізувати їх можливо тільки за наявності його команди у місцевій владі. Це унікальний шанс на зміни, який ми не можемо втратити”, – написав Степанов.

Як відомо,  від 2008 до 2010 року Максим Степанов був першим заступником тодішнього голови Одеської ОДА. Втім уже за шість років Степанов повернувся у політику і  у грудні 2016 року очолив Одеську область. На посаді міністра охорони здоров’я України він працює від березня 2020 року.

Нагадаємо, 5 вересня в Україні офіційно розпочався виборчий процес місцевих виборів. Вибори-2020 відбудуться за новими правилами у зв’язку з початком дії нового Виборчого кодексу.