Офіс Генпрокурора зафіксував близько 14 тис. кримінальних правопорушень на окупованих територіях

Поділитися:

Офіс Генпрокурора зафіксував близько 14 тис. кримінальних правопорушень на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму.

Про це під час брифінгу сказала заступник начальника управління Офісу Генерального прокурора Ольга Коріняк, передає кореспондент УНН.

“Якщо казати якраз по окупованих територіях, враховуючи Донецьку та Луганську області в тому числі – то це близько 14 тис. кримінальних правопорушень. Треба розуміти, що ми не тільки займаємось тим, що ми фіксуємо, збираємо ці докази і передаємо матеріали до Міжнародного кримінального суду, ми також застосовуємо наше національне законодавство. Але що стосується вищих посадових осіб, які, в принципі, в яких ми вбачаємо саме склади кримінальних правопорушень щодо збройної агресії проти України, то звісно, максимум, що ми можемо застосовувати – це інститут спеціального досудового розслідування. Далі вже ми передаємо з цих питань якраз матеріали до МКС”, – сказала Ольга Коріняк, відповідаючи на запитання, скільки злочинів зафіксували на окупованих територіях, які були передані до міжнародних інституцій.