Повністю щеплені від ковіду українці отримають по 1000 гривень, – Зеленський

Поділитися:

З 19 грудня щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Про це у відеозверненні сказав президент Володимир Зеленський. Передає LIGA.net

Він зазначив, що Україна пройшла пік захворюваності і медична система “почала дихати легше”. Президент зауважив:

У нас достатньо кисню, щоб легше було дихати всім хворим. Ну а для того, щоб легше дихати було бізнесу та громадянам, які постраждали від ковіду, держава продовжує як чинні програми підтримки, так і розробляє низку нових інструментів.

Один із них, за його словами, запрацює найближчим часом. Підтримку отримають сфери, які постраждали від карантину більше за інших. За словами Зеленського, це креативний, спортивний та транспортний сектори економіки.

Зеленський пояснив:

Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати тисячу гривень – швидко та зручно, тобто через додаток Дія.

За ці гроші, за його словами, можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для подорожі країною (на внутрішні залізничні або авіарейси).

Програма розпочнеться 19 грудня. До кінця року на неї буде виділено близько 3 млрд грн. Стільки ж буде виділено на початку 2022 року.

Програма діятиме не один місяць, тому держава забезпечить альтернативну можливість усім вакцинованим отримати тисячу гривень, зазначив Зеленський.