«Слуга народу» планує перезавантаження фракції. Замінять частину заступників Арахамії

Поділитися:

Народний депутат «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що політсила планує перезавантаження фракції, не виключають і зміну керівництва. Про це він заявив в інтерв’ю «Єдність».

За його словами, наразі йдеться про заміну заступників керівника фракції. «Це вже питання назріле, такі зміни відбудуться», – сказав нардеп, додавши, що прийме участь у переформатуванні роботи фракції. В той же час, він спростував повідомленні у ЗМІ, що його нібито планують призначити главою фракції замість Давида Арахамії: «Мені такі пропозиції не надходили».

Крім заміни частини заступників, прізвища яких Качура не називає, у фракції також планують переформатувати комунікацію. «Це коли трапляється зашквар, але його у фракції не обговорюють, немає публічної позиції фракції […] І для того, щоб голоси були в нас під ключові законопроєкти, треба щоб заступники голови фракції до того, як виноситься у зал, проговорювали зі своїми групи. Цього не відбувається», — додав він.

Качура також зазначив, що варто, щоб заступники глави фракції не призначалися, а обиралися.

У «Слузі народу» — 15 заступників глави фракції: Олександр Корнієнко (перший заступник), Микола Тищенко, Євгенія Кравчук, Юрій Корявченков, Вадим Струневич, Галина Янченко, Максим Ткаченко, Роман Мулик, Юрій Кісєль, Юрій Мисягін, Артем Культенко, Ольга Савченко, Павло Сушко, Павло Халімон та Олена Шуляк.