Спілка вірмен України засудила агресію Азербайджану

Поділитися:

Спілка вірмен України опублікувала заяву, в якій засуджує військову агресію Азербайджанської Республіки до Нагірного Карабаху та закликає діаспору до єдності та пильності.

У заяві зазначається:

“За інформацією з джерел Міністерства закордонних справ Вірменії, 27 вересня азербайджанська сторона почала інтенсивний обстріл по всій протяжності лінії зіткнення Нагірного Карабаху. Обстрілу піддаються мирні населені пункти, в тому числі і столиця Нагірного Карабаху – Степанакерт.

У зв’язку з цим заявляємо, що Спілка вірмен України засуджує агресію керівництва Азербайджанської Республіки, закликає вірменську діаспору не піддаватися провокаціям і користуватися достовірними джерелами інформації. Ми вважаємо, що зараз, у важкий для країни час, всім вірменам варто встати на захист своєї історичної Батьківщини.

Двома місяцями раніше, в наслідок загострення конфлікту на кордоні Вірменії та Азербайджану, в Україні були здійснені незаконні дії по відношенню до представників вірменської громади. Закликаємо вас бути пильними і повідомляти нам, якщо стали свідком подібних конфліктів.

На гарячу лінію Спілки вірмен України можна звернутися за номерами:
0 800 50 33 11
044 227 9161”