Суд визнав недійсними результати виборів до Херсонської облради

Поділитися:

Херсонський окружний адміністративний суд постановив заново порахувати голоси на 32 виборчих дільницях у Херсонській області.

Херсонський окружний адміністративний суд визнав недійсним протокол обласної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів до облради. Про це повідомили в прес-службі суду, пише 112.

“Суд визнав недійсним протокол Херсонської обласної ТВК про результати виборів депутатів Херсонської облради”, – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що таке рішення суд ухвалив після встановлення численних порушень виборчого законодавства під час підрахунку голосів на виборчих дільницях.

Згідно з рішенням суду, складання ТВК протоколу про результати виборів депутатів облради є протиправним, а сам протокол — недійсним.

Також суд визнав протиправною бездіяльність Херсонської обласної ТВК щодо того, що Бехтерська сільська ТВК Скадовського району та Каховська міська ТВК Каховського району не виконали своїх повноважень при встановленні підсумків голосування в межах частини територіального виборчого округу № 5 та 3, а також зобов’язав перерахувати голоси на цих дільницях (32 виборчі дільниці, – ред).