Труханов вніс 30 млн гривень застави

Поділитися:

Підозрюваний у справі про злочинну організацію мер Одеси Геннадій Труханов вніс заставу в розмірі 30 млн гривень. Про це у Вищому антикорупційному суді повідомили в коментарі “Інтерфакс-Україна” та “Суспільному”, пише LB.ua

У суді зазначили:

Труханов вніс заставу в сумі 30 млн гривень у вівторок увечері.

17 листопада Апеляційна палата ВАКС лишила без змін запобіжний захід Труханову у вигляді застави в 30,2 млн. Згідно з законодавством, підозрюваний мав 5 робочих днів, щоб внести всю суму застави.

Сам запобіжний захід був ухвалений ще 11 жовтня.

Тоді Труханов заявив журналістам, що подаватиме апеляцію на рішення, оскільки нібито не має таких грошей:

Таких грошей у мера Одеси немає. Будемо шукати, тому що треба виконувати постанову. Але я сподіваюсь на апеляцію, яка скасує це рішення.

Заступнику Труханова суд призначив 40 млн гривень застави.

Від початку Спеціалізована антикорпрокуратура просила заставу для Труханова в 120 млн гривень.

Нагадаємо, за версією слідства, Геннадій Труханов разом зі спільниками завдав майже 700 млн грн збитку одеському бюджету. На думку слідства, через дії підозрюваних упродовж 2016-2019 році одеська громада втратила щонайменше шість земельних ділянок загальною площею 15,9 га та незаконно витратила з місцевого бюджету 131 млн грн.

За даними одеського видання “Думська”, крім Труханова, підозрюваними у земельній справі є бізнесмен Володимир Галантерник, колишній прокурор Одеської області Олег Жученко, директорка юридичного департаменту мерії Інна Поповська та віцемер Олег Бриндак.