У Запоріжжі громадські організації об’єдналися заради позитивного іміджу міста та кращих умов для містян

Поділитися:

В “Агенції регіональних ініціатив” відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями Запоріжжя. Мета цієї співпраці — створити новий, більш позитивний, імідж Запоріжжя та покращити умови для ведення бізнесу, впровадження інновацій, розвитку культури та спорту тощо.

Останнім часом в місті активно обговорюється тема формування іміджу Запоріжжя. Але, на жаль, багато років це все залишається тільки обговоренням без будь-яких реальних дій у цьому напрямку. Так думку висловили учасники заходу: Артур Гарслян, голова правління ГО «Інновації та інвестиції», Дмитро Матюхін, директор ГО «Міський центр допомоги», Рудольф Акопян, віце-президент ГО «Спілка вірмен Запорізької області», Науфаль Хамдані, голова правління ГО «Асоціація національних меншин Запорізької області» та Антон Карнаух, голова правління ГС «Асоціація спортивних організацій».

Як зазначили громадські лідери, Запоріжжя й досі асоціюється переважно з індустріальним майданчиком, хоча запоріжці неодноразово підтверджували спроможність проводити як масштабні ділові заходи (такі як міжнародний IT-форум), так і, наприклад, фестивалі.

Керівники п’ятьох громадських об’єднань підписали меморандум про співпрацю, яка буде направлена на підтримку підприємництва, зокрема інноваційного, покращення умов дозвілля та відпочинку, розвитку спортивної та мистецької галузей тощо. Зокрема підписанти зобов’язались підтримувати і міжкультурне співробітництво.

Голова правління ГО «Асоціація національних меншин Запорізької Області» Науфаль Хамдані, відзначив, що в Запорізькій області проживає 102 національності та 92 громадські організації. Їх мета не тільки проводити фестивалі, але й розвивати туризм, співпрацювати з бізнесом. Тому вони підтримують підписання такого меморандуму.

«Своїм прикладом об’єднання в суспільному середовищі ми показуємо, що в Запоріжжі все-таки можуть об’єднатися навколо чогось по-справжньому гарного, навколо процвітання Запоріжжя та області. Тому закликаю всіх, хто поділяє цілі та принципи нашого об’єднання, приєднаються до нас – ми відкриті для всіх, – зазначив віце-президент ГО «Спілка вірмен Запорізької області» Рудольф Акопян. – Вважаю, що запорізький політикум і бізнес повинні наслідувати наш приклад, відсунувши всі свої амбіції на задній план, і поставити за мету всього процвітання регіону».