У Запоріжжі обрали керівника обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Поділитися:

У Запоріжжі відбулася конференція обласної організації політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», на якій було обрано нового керівника обласної організації партії та новий склад ради партії.

Одноголосно керівником партії був обраний Гугнін Едуард Анатолійович. Також було обрано новий склад ради Запорізької обласної організації у складі: Гугнін Едуард Анатолійович, Коломоєць Сергій Сергійович, Сопіна Олена Анатоліївна, Білокопитова Ірина Георгіївна.

На конференції також був присутній Перший заступник голови Центрального виконавчого комітету Поліческой Партії «УДАР Віталія Кличка» Гоцул Ігор Євгенович.

«У Партії відбувається процес активізації та відновлення. Удар був рушийною силою Революції Гідності і тоді виконав свої історичну місію. Зараз перед країною нові виклики і задання оновленого Удару зробити країну сильною. Запорізька організація Партії Удар має славні традиції. В оновленому складі їй до снаги масштабні звершення», – виступив перед членами партії Запорізької обласної організації Ігор Євгенович.

У своїй промові новообраний голова Запорізької обласної політичної партії «Віталія Кличка Удар» Едуард Гугнін зазначив:

«Політична партія «УДАР Віталія Кличка» — це єдина політична сила в Україні, яка здатна забезпечити природній рух нашої країни у Європейське майбутнє! Історія розвитку нашої політичної сили в Запорізькій області, вказує на те, що всі ці роки вона об’єднувала справжніх патріотів своєї землі, професіоналів з великої літери, людей, які не байдужі до своєї історії і нашого спільного майбутнього. Саме таких людей ми і сьогодні бачимо в цій залі на Зборах Запорізької обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Тільки разом з сильним лідером — Віталієм Кличко ми збудуємо сильну країну!!!! Доєднуйтесь до команди переможців!!!!».