У Запоріжжі стартував «Еко Форум — 2020»

Поділитися:

«Еко Форум» стартував у Запоріжжі. Одними із перших гостей форуму вітають учасники екологічної виставки «Еко-2020». Свої експозиції та тематичні розробки презентують різноманітні підприємства, зокрема, промислові та комунальні. Яскравою є експозиція міського дитячого ботанічного саду.

В екологічному форумі взяли участь понад 80 українських і закордонних спікерів. Чимало виступів фахівців через пандемію тривали онлайн. Під час заходу відбулося підписання європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Нею передбачається скорочення на 30% викидів СО2 до атмосфери в результаті тридцятипроцентного зростання енергоефективності до 2030 року.

Також місто підписало з промисловими підприємствами Угоду про співпрацю на наступні кілька років щодо поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі. Завдяки дії попереднього меморандуму вдалося зменшити викиди шкідливих речовин у повітря на 1,5 тисячі тонн на рік. Підписати чергову угоду промисловим підприємствам запропонував міський голова під час зустрічі, що відбулася раніше. За результатами перемовин промгіганти подали пропозиції до документа, на основі яких було підготовлено проект Угоди.

«Еко Форум» триватиме з 15-го по 17-те жовтня. Його учасники також приєднаються до всеукраїнської акції «Озеленення України». Зокрема, у Запоріжжі зелені насадження висадять на 14-ти різних локаціях.