Міністр аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського разом із міністром сільського господарства США Томасом Джеймсом Вілсеком обговорили співпрацю в напрямі збільшення Україною експортних обсягів зернових культур.
Про це пише Мінагрополітики
Під час зустрічі сторони обговорили можливості підтримки українських аграріїв за рахунок збільшення поставок експорту зерна.
В повідомленні зазначили, що парнери обговорили можливість створення організації країн-експортерів зерна для продовольчої безпеки у світі, який координуватиме потребу та виробничу спроможність щодо зернових та сприятиме розвитку вільної торгівлі.

Також міністр сільського господарства США засудив дії російських окупантів, які провокують глобальний голод у світі.






