Україна та Польща домовились про покращення логістики на кордоні

Поділитися:

Україна та Польща домовились про покращення логістичних можливостей на кордоні.

Про це повідомили в пресслужбі Міністрества інфраструктури України, після зустрічі міністра інфраструктури України Олександра Кубракова з міністром інфраструктури та розвитку Польщі Анджеєм Адамчиком.

В умовах блокади українських портів Польща стала стратегічно важливим партнером України в питанні експорту української агропромислової продукції та перевезення необхідної військової та гуманітарної допомоги з-за кордону. Саме тому нам вкрай важливо позбутися зайвої бюрократії та інфраструктурних перепон, які знижують швидкість та якість логістики, — заявив міністр інфраструктури України.

Також, за словами Кубракова, парнери вже домовилися про створення спільного підприємства для активізації залізничних перевезень. А також досягли значного прогресу в лібералізації автомобільних перевезень, зокрема скасування дозволів для автоперевізників на транспортування в Україну палива.

Нагадаємо, на початку травня між міністерствами країн були досягнуті домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива.