Українська компанія з виробництва зерноочисного обладнання втерла носа «айтішникам» всього світу

Поділитися:

Справжній прорив в агросфері світу зробила відома українська компанія «Агросепмаш» із Запоріжжя, яка займається виробництвом сільськогосподарської техніки. Своїм винаходом компанія «Агросепмаш» здивувала аграріїв багатьох країн і в березні 2021-го отримала патент США, повідомляє “Дніпро Регіон” з посиланням на Інтерфакс.

Фахівці компанії створили унікальний сепаратор з нагнітальним пристроєм повітряного потоку. Головна відмінна риса аеродинамічних сепараторів «Агросепмаш», від машини конкурентів, полягає в самому способі створення повітряного потоку. Адже саме в запорізьких машинах використовується унікальний імпеллерний нагнітач, який створює рівномірний потік повітря по всьому перетину камери сепарації. Завдяки цій розробці аграрії отримують якісне насіння і добірне зерно найвищої якості. Сьогодні під час посівної це дуже актуально!

Ще один важливий плюс винаходу – енергоспоживання нового зерноочисного сепаратора в 2-3 рази менше звичайного.
Боротьба за отримання патенту тривала довгих 3 роки і запоріжцям вдалося завоювати визнання патентної палати США. Виявляється, щороку патентне відомство США отримує більше 600 тис заявок на патентування винаходів і видає близько 300 тис патентів. Близько 50% від загального числа патентних заявок США – від іноземних компаній. В основному тих, хто спеціалізується на розробці програмного забезпечення, обладнанні та послугах бездротового зв’язку, обробці даних, інтегрованих телекомунікаціях, відеосервісах, техобладнанні. Тільки уявіть собі, як було змагатися з такими «монстрами» запорізькій компанії. І нашим хлопцям це вдалося!

Сьогодні продукція «Агросепмаш» користується величезним попитом не тільки в Україні, а й серед аграріїв США, Канади, Австралії, Німеччини, Франції, Італії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та країн Балтії. А це говорить про визнання і довіру до української промисловості.

Аеродинамічні сепаратори «Агросепмаш» успішно використовують для очищення і сортування будь-яких типів сипучих, зернових і зернобобових культур, а також заморожених ягід і насіння овочів. Щоб переключитися з однієї культури на іншу, досить змінити режим роботи.

Компанія «Агросепмаш» багато років працює на експорт, але продовжує максимально підтримувати вітчизняний сільгоспнапрямок. Техніку для внутрішнього ринку запорожці продають дешевше, ніж вона йде на експорт.
За словами фермерів, аеродинамічний сепаратор – надійний помічник. Він легко справляється з поставленими завданнями в дрібних фермерських господарствах, на крупних елеваторах і ХПП.

Наш кореспондент поспілкувався з директором великого агропідприємства ПП «Грант» Василем Гаращенко з Новгородківського району Кіровоградської області. Він розповів про переваги техніки «Агросемпаш» і пояснив, чому понад 7 років залишається відданим саме цьому бренду:

«Сільгосптехнікою компанії «Агросепмаш» користуюся з 2014 року і за весь цей час ні компанія, ні сільгосптехніка жодного разу не підвели. Зараз у мене в господарстві зерноочисні машини ІСМ-50, ІСМ-100 і РБС-200. Ціни на техніку – реальні, всі комплектуючі поставляються вчасно, характеристики машин перевірені, надійні, техніка швидко окупається, споживання електроенергії мінімальне.

Працювати з хлопцями з «Агросепмаш» – в задоволення, вони професіонали своєї справи. Сказали – зробили! Видно, що компанія дорожить клієнтами!»

Таким чином, якість української зерноочисної техніки оцінили як в Україні, так і за кордоном.