Неприбуткова організація ENGin поєднує українську молодь із іноземцями, які вільно спілкуються англійською мовою, для безкоштовної розмовної онлайн-практики та налагодження міжкультурних зв’язків.
До початку війни учасниками програми могли стати учні та студенти віком від 13 до 22 років. Тепер ця можливість доступна для молодих людей віком до 30 років.
Набір до Програми триває. Для участі потрібен мінімальний базовий рівень англійської мови, стабільний Інтернет-зв’язок та можливість зустрічатися з волонтером щотижня протягом години.
росія намагається ізолювати, знищити Україну, тому наша робота зі створення зв’язків між Україною та світом ніколи не була такою важливою, як зараз.
І оскільки освіта багатьох українських студентів перервалася – через закриття шкіл, необхідність евакуації тощо – наша безкоштовна освітня можливість може заповнити деякі з цих прогалин, – наголошує засновниця громадської організації ENGin Катеріна Манофф.
Учасниками ENGin стали вже більш ніж 11 тисяч студентів та волонтерів. Українська молодь не просто практикує розмовну англійську, а й знайомиться з культурами інших країн.
У довгостроковій перспективі ці навички відкривають кожному з них доступ до кращої академічної освіти та професійних можливостей. Водночас, волонтери, які проживають у різних куточках світу, таким чином підтримують українців. Для багатьох із них студенти вже стали друзями.
До того як я почала практикувати англійську мову з носієм, навіть речення сформулювати англійською не могла. А зараз використовую перекладач максимум 1-2 рази за розмовну сесію, і то для перекладу рідковживаних слів. Також розмова з людиною з іншої країни дає можливість дізнатися багато цікавої інформації про Америку.
Мій волонтер допомагає мені стабільно раз-два на тиждень вчити англійську, хоча до цього мені було дуже складно себе мотивувати, – говорить Єлизавета Димченко, студентка ENGin.
Для участі в програмі потрібно:
- заповнити коротку заявку , де вказати свої вподобання та хобі (щоб команда ENGin знайшла для вас партнера зі схожими інтересами)
- пройти короткий тест із англійської мови;
- поспілкуватися під час інтерв’ю з представниками команди ENGin
Після цього організатори формують пари за інтересами – і починаються заняття. Графік і платформу для онлайн-зустрічей учасники обирають самостійно.
Також програма ENGin відкрита до партнерства з навчальними закладами,
організаціями та пропонує налагодити співпрацю.