В Одесі буде створено технологічний кластер “Південний”

Поділитися:

В Одесі з’явиться інноваційно-технологічний кластер, який буде представляти інтереси космічної галузі, IT-компаній, міських закладів освіти і стартапів, повідомляє міська влада міста.

Рішення про створення кластера з попередньою назвою «Південний» було прийнято на зустрічі, організованій Національним центром управління та випробувань космічних пристроїв.

Віцемер Одеси Павло Вугельман, обраний президентом кластера, розповів про підготовку документів для реєстрації компанії.

«На території України вже створено кілька інноваційно-технологічних кластерів, які використовують космічні технології, інновації, дані супутників. Це дуже серйозна діяльність міжнародного масштабу. Одеса є містом, яке налічує понад 170 IT-компаній, безліч технологічних закладів освіти, а також приватних компаній, що розробляють технології для космічної галузі», – заявив заступник міського голови Павло Вугельман.

Використання інноваційних технологій допоможе вирішити безліч проблем міста, пов’язаних з цвітінням водоростей і обваленням будинків, станом Хаджибеївської дамби, зсувами на схилах, нахалбудами і т.ін.