В Запоріжжі директор міського департаменту ЖКГ “відправився” під нічний домашній арешт

Поділитися:

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя ухвалою від 18 лютого взяв під нічний домашній арешт директора Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради Сергія Польового за підозрою у розкраданні коштів під час заміни насосів у житлових будинках, повідомляють “Наші гроші. Запоріжжя”.

Департамент з управління ЖКГ протягом 2017 року уклав з ТОВ “Смарттек” більше 60 договорів на заміну дренажних і підвищувальних насосів холодного та гарячого водопостачання у житлових будинках Запоріжжя. Вартість кожного договору коливалася від 100 до 400 тис. грн.

Однак, роботи за вказаними договорами у повному обсязі так і не виконали: були відсутні частини насосів, фільтрів, шарових кранів, клапанів зворотних, поворотних та інші. Частину грошей за договорами, керівники ТОВ “Смарттек” перерахували фірмам, що мають ознаки фіктивності, для переведення у готівку та заволодіння.

Окрім цього, насоси ТОВ “Смарттек” закуповувало у ТОВ “Інтерпампс інжиніринг”, які фактично у 1,5-2 рази дешевші, ніж ціна за якою вони були відображені в передавальних актах, та які оплатив Департамент ЖКГ.

Відповідно до експертиз, загальна шкода по 27 об’єктах складає понад 700 тис. грн.

Нещодавно просто в мерії директору департаменту було вручено підозру.